Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1SMRSATI BEZ GLADOVANJA - CELIJSKA ISHRANA! Empty SMRSATI BEZ GLADOVANJA - CELIJSKA ISHRANA! Uto Jul 21, 2009 12:44 pm

vlajko2009


Novi član
Novi član
Zdrava, prirodna i ravnomerna ishrana uslov je dobrog zdravlja i vitalnosti. Ono cega nismo svesni je da je hrana samo jedan deo ishrane. Da biste bili zdravi i vitalni, nije vazno samo sta jedete, vec je vazno da hrana bude brzo i pravilno probavljena, apsorbirana i, ono najvaznije, asimilirana, prihvacena od celija organizma.
Zacudujuce je da mnogi ljudi jedu obilno, dobivaju na tezini, a ipak su bolesni i umorni. Isto tako, mnogi ljudi jedu malo, a imaju prekomernu telesnu tezinu. To je zato jer njihov organizam nije potpuno zdrav. Sve dok celije organizma ne ozdrave i revitaliziraju se, necete biti zdravi, cvrsti i vitalni.
Celijska ishrana pouzdano osigurava celijama organizma sve zivotno vazne hranjive i mikrohranjive sastojke.
Ona sadrzi hranjive i lekovite biljke. Ljudi se hiljadama godina lece lekovitim biljkama. A, Vi sada mozete kroz svakodnevnu ishranu koristiti lekovite biljke za zdravlje, snagu i vitalnost.
Danas znamo da je vise od 70% svih bolesti uzrokovano ishranom. Terapije dijetama i lekovima, dugorocno gledano, potpuno su POGRESNE!
Prekomjerna telesna tezina – DEBLJINA – je VELIKI ZDRAVSTVENI PROBLEM danasnjice koji utice na ubrzani razvitak drugih bolesti, prije svega bolesti srca, krvotoka i kostiju. Jedino ispravna, zdrava i trajno uspesna terapija je pravilna ishrana.
Koristeci Celijsku ishranu mozete:
a) Postici i odrzati dobru telesnu tezinu (jesti i smrsati – bez dijete) i pri tome se
osecati dobro i zadovoljno,
b) Revitalizirati i ozdraviti organizam,
c) Dobiti novu vitalnost i lepsi izgled.

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Na ovom forumu reklama NIJE besplatna. Post ce biti obrisan a clan udaljen

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu