Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Kako da uklopim treninge i obroke?!? - Page 2 Empty Re: Kako da uklopim treninge i obroke?!? Uto Feb 15, 2011 9:39 pm

zexy

zexy
Aktivni član
Aktivni član
Da li je bolje vezbati ujutru ili uvece?
Ja vec duze vreme vezbam ujutru na prazan stomak pa onda doruckujem.
Zanima me da li gresim? Hvala unapred Very Happy

27Kako da uklopim treninge i obroke?!? - Page 2 Empty Re: Kako da uklopim treninge i obroke?!? Sre Feb 16, 2011 2:03 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Vezba je uvek dobro dosla, samo je treba izbeci odmah posle obroka. Nije lose razgibati se ujutro, a zesce trosenje kalorija najbolje posle unosa kalorija.
U jutarnjim casovima pokrenemo metabolizam, cirkulacija se snabde dovoljno kiseonikaom, a izvesno vreme posle obroka se zna da je vezba sastavni deo svake dijete.
Ima tu i faktor individualnog. Ne prija svakome jednako i treba sebe pratiti i vezbati kad nam to odogvara, kad imamo dobru volju. Tako bolje odvezbamo i imamo vise efekta.
bay

28Kako da uklopim treninge i obroke?!? - Page 2 Empty Re: Kako da uklopim treninge i obroke?!? Sre Feb 16, 2011 4:24 pm

violetadjuric1

violetadjuric1
I bi profi
I bi profi
Meni licno brza zetnja ujutro savrseno odgovara. Nakon tusiranja se osetim tako zadovoljno i snazno. Pokrenula sam metabolizam, krenula dan sa minusom kalorija, rasanila se ... Bas zalim kad je preskocim zbog obaveza.

A treniram i posle podne ili uvece uz TV i dobro se osecam. Nesmeta mi ni kad treniram odmah posle jela... mislam na brze setnje i bajs. Verovatno bi mi smetalo da radim vezbe...

Definitivno je to sve individualno.

29Kako da uklopim treninge i obroke?!? - Page 2 Empty Re: Kako da uklopim treninge i obroke?!? Sre Feb 16, 2011 8:25 pm

zexy

zexy
Aktivni član
Aktivni član
Hvala vam devojke. Ja obicno vezbam ujutru posle kafe,pa onda doruckujem.
Sada sam ubacila vezbice i uvece i videcu rezultate. Moje vezbe se svode na trbusnjake,sklekove,cucnjeve...Planiram ovih dana da kupim i loptu.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu