Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Zanimljive činjenice Empty Zanimljive činjenice Uto Sep 23, 2008 9:13 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Zanimljive činjenice Did-yo11 Jeste li znali da:
-Ako smanjite unos za 96 kalorija dnevno(što je otprilike jedno parče hleba) , za godinu dana će te oslabeti 5 kilograma. Isti efekat će se dobiti ako povećate svoju aktivnost i trošite dodatnih 96 kalorija dnevno..

-Čak i blaga dehidracija će usporiti metabolizam za 3%.Zato je važno piti dovoljno vode

-Koža od pileta ima čak 75% masti. Njenim skidanjem smanjili ste kalorisku vrednost oborka za gotovo polovinu.

- Divlji pirinač uopšte nije pirinač već seme trave koja potiče iz Severne Amerike. Orašastog je ukusa, ima manje kalorija i više proteina od belog pirinča.

- Redovnim doručkovanjem se ubrzava metabolizam i on troši 4-5% više kalorija nego obično

-Jabuke su mnogo efikasnije kao pomoć pri budjenju ujutro od kafe

-Ljudi koji vežbaju tri do četiri puta nedeljno imaju 30% manje šanse da dobiju Alchajmerovu bolest

- Istraživanja pokazuju da je udeo masti u vašem telu identičan procentu masti u vašoj ishrani

-Čaša vode može uspešno umanjiti noćnu glad kod mnogih dijetalaca

-Više od polovine uspešnih dijetalaca tvrde da su se redovno proveravali svoju težinu. Vaganje nas drži „na pravom putu“

2Zanimljive činjenice Empty Re: Zanimljive činjenice Ned Jan 12, 2014 9:16 pm

stašica

stašica
Aktivni član
Aktivni član
tnx ovo je korisno znati

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu