Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1It's me Leclerc! Empty It's me Leclerc! Sre Sep 10, 2008 8:41 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
OOVO JE PRICA NEPOZNATE DEVOJKE, PRIJATELJICE JEDNOG NASEG CLANA!!NIJE MOJA
Ja sam bila mnogo srećna dok sam bila debela!
Onda sam upoznala jednog dečka i on me je pojeo načisto. Na ma’ sam se osušila..Oter’o me u propast.
Udebljala sam se čisto od hrane, jer sam jela kao medved. U stanju sam bila sebi noge da pojedem kad sam gladna.
Dosta je bilo šale…
Moja debljina me je bacila u veliki očaj i depresiju. Potpuno sam se zatvorila u sebe. Nisam htela nigde da izlazim jer me je bilo sramota same sebe kao i od celog sveta. Ne znam šta je puklo u meni, ali verovali ili ne jednostavno sam legla jedne večeri i rekla sama sebi: “Od sutra si na dijeti.“
Kada bih rekla da nisam bila ljubomorna na parove u vezi, na sopstvene prijatelje kada ih vidim zajedno sa njihovim partnerima i partnerkama, lagala bih(možete da zamislite koliko sam bila očajna, kad sam osećala ljubomoru prema ljudima sa kojima sam odrasla i koje stvarno iskonski volim.Koji sam ja egoistichni idiot bila, treba me streljati.
Kada je moja težina počela da se topi, ljudi, verujte mi, imala sam osećaj da ulazim u drugi svet.Počeli su komentari od strane prijatelja. Divili su mi se koliko sam smršala i koliku sam promenu napravila na sebi. To mi je počelo imponovati. Osećala sam se kao žensko, jer su počeli mushkarci da se interesuju za mene i da me gledaju kao žensko.Nemojmo se lagati, pa ljudi, to svakoj ženi imponuje.
Sada sam 50 kg lakša i nikada sebi ne bih dozvolila ni kilogram da vratim a time i svet košmara u kojem sam bila.
Jedini problem koji zbog svog izgleda imam sada jeste da ne znam šta da radim sa ovim silnim frajerima što me jure...al prija mi to(xe xe al sam odvratna)
It's me Leclerc! Liza_p10



Poslednji put izmenio Sun dana Pet Okt 17, 2008 5:10 pm, izmenio ukupno 3 puta

2It's me Leclerc! Empty Re: It's me Leclerc! Sre Sep 10, 2008 10:11 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
nemam reci...
respect respect respect

3It's me Leclerc! Empty Re: It's me Leclerc! Pet Okt 17, 2008 3:40 pm

nina

nina
Aktivni član
Aktivni član
Koliko sada imas kg ? Divno izgledas na slici. :banana:
Kojom dijetom si skinula tih 50 kg.? cheers goody whistle

4It's me Leclerc! Empty Re: It's me Leclerc! Pet Okt 17, 2008 5:13 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Nina, smesna smesna Ja sam tek sad shvatila da se stice utisak da sam JA na slikama..Na zalost nisam to ja!!! Kao sto sam naknadno napisala, te slike nam je dala jedna clanica, to je njena prijateljica. Resili smo da je postavimo u deo za motivaciju,ali naravno sakrili smo lice jer nemamo dopustenje od devojke koja je na slici..Oprosti..mora da mi ej autorite stranso porastao u tvojim ocima, zar ne smesko

5It's me Leclerc! Empty Re: It's me Leclerc! Pet Okt 17, 2008 5:38 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
A ja pala snogu pisuci, zapenila od odusevljenja i soka da si ti kroz sve to prosla, mislim tih 50 kg Sad sam obrisala.
U biti, nije bitno da li si ti, neko od nas ili ta devojka. Bitno je da se to moze, da postoji ptavi dokaz.

6It's me Leclerc! Empty Re: It's me Leclerc! Sub Okt 18, 2008 8:05 am

nina

nina
Aktivni član
Aktivni član
Ko mi je kriv kad ne citam pocetak teksta gde sve lepo pise.... pada glavom o zid pada

Sun jedan kiss za tebe

7It's me Leclerc! Empty Re: It's me Leclerc! Sre Maj 06, 2009 1:04 pm

Lady

Lady
I bi profi
I bi profi
Koliko starija djeluje na prvoj slici (iako se ne vidi lice )
Inače imam i ja te neke naznake da mi se ne da uvijek izaći do grada ili na neke koncerte i sl . mjesta .
Hvala Bogu još izlazim vikendom

8It's me Leclerc! Empty Re: It's me Leclerc! Čet Avg 20, 2009 4:44 pm

mrva

mrva
Aktivni član
Aktivni član
Sun ::Moja debljina me je bacila u veliki očaj i depresiju. Nisam htela nigde da izlazim jer me je bilo sramota same sebe kao i od celog sveta.
Ovo razumem pale sramota me je da prošetam bilo gde sa bilo kim jer se osećam ogromno depressed
A sama sam kriva, sama sam od sebe napravila ovo... buhuuuuu

9It's me Leclerc! Empty Re: It's me Leclerc! Sre Mar 24, 2010 5:09 pm

anatomic

anatomic
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
sve se moze kad se hoce !

10It's me Leclerc! Empty Re: It's me Leclerc! Sre Mar 24, 2010 10:02 pm

selena

selena
Aktivni član
Aktivni član
ja zaista posle svih fotografija koje sam pogledala necu sebi dozvoliti neuspeh sa dijetom. Sramota me je sto sam sve ove godine bila debela a svesna sam da nije tako moralo biti

11It's me Leclerc! Empty Re: It's me Leclerc! Sub Jul 24, 2010 11:32 am

Akaica


Aktivni član
Aktivni član
Svaka joj cast Very Happy
Kad vidim ovako nesto ja se potpuno obradujem...
Bas mi je drago...
P.S. mozda i ja ako nadjem neke slike stare postavim..Jer sam i ja skinula 10 kg..al trebam jos 15 Very Happy
Al polako... Very Happy

12It's me Leclerc! Empty Re: It's me Leclerc! Sub Jul 24, 2010 12:41 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Bravo, 10kg je pravi uspeh. klapklap

13It's me Leclerc! Empty Re: It's me Leclerc! Sre Apr 20, 2011 12:03 pm

mikabo05


Aktivni član
Aktivni član
Svaka čast! Very Happy

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu