Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 8]

51Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Sre Jun 24, 2009 10:37 pm

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Mozes i dlan na dlan - loptica generalno pruza otpor. Najbolje su one male gumene, malo vece od teniske lopte, sto se mogu naci kod Kineza i u slicnim radnjama.

52Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Pon Jun 29, 2009 10:27 pm

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Zdravo Smile)) Visoka sam 168,a imala sam 73kg. Sada,posle nedelju-dve uz smanjen hleb [i umesto belog razani] i malo trcanja i trbusnjaka imam 69kg. Htela sam da te pitam da li je dobro da trcim uzbrdo-nizbrdo,posto stvarno nemam nigde nikakav ravan prostor za trcanje Sad I ako mozes da mi preporucis jos nesto sto mislis da bi mi pomoglo brze da smrsam...

Prvi put ti pisem i dajem ti sve pohvale klapklap

53Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Pon Jun 29, 2009 10:55 pm

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Dobro dosla Very Happy

Znas onu - sto je brzo, to je kuso. E pa, raduj se laganijem tempu mrsavljenja, jer se tako izgubljeni kg ne vracaju.

Ubaci vezbe snage - ne uticu direktno na gubitak kg, ali zato fino oblikuju telo.

54Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Uto Jun 30, 2009 8:10 am

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Hvala Lana Very Happy

55Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Uto Jun 30, 2009 8:25 am

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Cula sam da se kilogrami brze skidaju ako stavimo samolepljivu providnu foliju oko stomaka [ili bilo kog drugog dela tela] i trcimo ili radimo neke vezbe. Probala sam to dok sam trcala i stvarno sam se mnogo vise oznojila,ali ne znam koliko je to zdravo posto koza ne moze da dise....

56Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Uto Jun 30, 2009 2:28 pm

run2stars

run2stars
I bi profi
I bi profi
strucniji ce potvrditi(verovatno),ali od toga nikakve vajde...nazalost girl cray

57Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Uto Jun 30, 2009 2:53 pm

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
meni se cini da mi je ipak malo pomoglo,ali lose vreme mi je sve upropastilo Sad

58Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Uto Jun 30, 2009 3:36 pm

run2stars

run2stars
I bi profi
I bi profi
vezbanje ce pomoci svakako i preporucuje se,ali folije i ostale stvari zaista nece,opet kazem na zalost...
one doprinose samo da se znojis,a ne da gubis masne celije...mislim da je to lana negde i objasnila,ali ne mogu da se setim gde...
sigurno ce se javiti i dati ti pravo objasnjenje...
pozzz

59Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Uto Jun 30, 2009 3:51 pm

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Da li ces biti laksa posle treninga sa folijama (ili drugim sredstvima koje podsticu znojenje tipa najlonske ili neoprenske pantalone/pojas)? Naravno.

Da li ce to biti tezina koju zaista zelis da izgubis, odnosno, masno tkivo? Naravno da NE!

Na ovaj nacin samo teras telo da izbacuje vodu, sa kojom ce fakat izbaciti i neke toksine, ali ne i masno tkivo. Jedino sto ovakav trening cini jeste da te odvrati od vezbanja, jer je (barem meni) jako neugodan. Ceo organizam mora dobro da dise tokom treninga - jedino se na taj nacin pospesuje sagorevanje kalorija (setimo se osnovacke hemije - sagorevanje trazi kiseonik).

Najlon samo unistava kozu, dovodi do dehidriranja celog organizma, a na masno tkivo ne utice...

60Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Uto Jun 30, 2009 5:05 pm

run2stars

run2stars
I bi profi
I bi profi
lani za objasnjenje klapklap i giverose

61Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Uto Jun 30, 2009 8:11 pm

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
hvala Lana i hvala i tebi run2stars...
Jeste bilo malo neugodno sa tim... glavom o zid

62Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Pon Jul 06, 2009 8:01 pm

Wiwi


Aktivni član
Aktivni član
Imam jedno pitanje,pre otprilike godinu dana redovno sam radila trbusnjake da bih zategla stomak,medjutim stomak mi je postao veci nego sto je bio.Posto vidim da se razumete i da ste svi prijateljski raspolozeni,moram da vas pitam zbog cega mi se to dogodilo?Stomak mi je jedini problem i to donji deo stomaka,pokusavala sam svakakve vezbe ali je uvek bilo bezuspesno.Cak sam i smrsala i to dosta sa 47kg na 40kg a visoka sam 157cm ali nista stomak mi uvek ostane.Da li mozete da mi kazete sta da radim,koje vezbe bi mi pomogle? Pazim na ishranu,hranim se zdravo.Molim vas pomozite mi!

63Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Pon Jul 06, 2009 9:55 pm

filip.mm

filip.mm
I bi profi
I bi profi
Cak sam i smrsala i to dosta sa 47kg na 40kg a visoka sam 157cm

trep-trep Pa sta jedes kad imas samo 40kg.Ja sam isto toliko visoka,al nikad ne bih ceznula da imam 40kg.Nemoj da mrsas jer tako neces skinuti stomak.Ipak...sacekacemo Lanu.Meni je isto problem samo stomak,ali imam 51kg.No buduci da si 18 godina...al ipak je malo draga moja.Jedi sve lepo samo nemoj slatkise. bay

64Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Pon Jul 06, 2009 10:20 pm

Wiwi


Aktivni član
Aktivni član
Hvala na savetu,znam da je malo kad god se pogledam u ogledalo dodje mi da placem.Poslusacu Vas savet.Pozdrav

65Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Pon Jul 06, 2009 11:58 pm

run2stars

run2stars
I bi profi
I bi profi
ijaoooooooo,premalo kilica,al' stvarno premalo....
lana ce ti dati savet o vezbama,a ja moram priznati da sam potpuno :shokiran: procitanim...

66Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Uto Jul 07, 2009 12:35 am

blesa

blesa
I bi profi
I bi profi
upitnik kad li sam ja imala 40kg,jel si jela ista? Nadam se da ti je zdravlje ok

lana potrebna je tvoja pomoc flower

http://www.myspace.com/cojili

67Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Uto Jul 07, 2009 2:26 am

Wiwi


Aktivni član
Aktivni član
Zdravlje mi je dobro,jedem sve ali jako malo,jer nemam apetit i pijem vitamine oligovit ili fitovala kapsule.Moj najveci problem je sto sam drugaricama dozvolila da mi poljuljuju samopouzdanje.Pre par godina doselila sam se u predgradje i svaka "drugarica" je ljubomorna na mene zbog garderobe,izgleda,odnosa sa roditeljima...I onda su mi samo nabijale kompleks,sa kojim se nosim ali bih volela da ga se resim."drugarice"sam sve otkacila,bolje da nemam nikog nego nekog ko ljubomorise na mene.Moj problem sa ishranom traje od pre cetiri godine,kada mi je umrla baka za koju sam nenormalno bila vezana ko i za deku.Postala sam jednostavno slaba i svaka rec pogadjala me je.Bila sam kod lekara,objanili su mi koliko je opasno i pocela sam da se oporavljam...Popravila sam se i ove godine umro mi je deka isto sam smrsala naglo,jednostavno izgubim apetit i ne ide.Ne stidim se da kazem da bolujem od anoreksije,vec me boli sto sam to sebi dozvolila.Kada sam pitala sta da radim da zategnem stomak,posto mi je on problematican,mislila sam da dok se gojim radim neke vezbe.Imam komplekse ali oni me nisu naveli da mrsavim vec emocije,doktorka mi je to opisala kao nacin na koji ja tugujem i kad se jednostavno pomirim sa tim da ih nema vratice se i moj apetit.Rekla sam da i kad smrsam ostaje mi stomak,bio me je srah da odmah objasnim sve ali vidim da su svi ok i lakse mi je.Nadam se da cete me razumeti jer nisam svojevoljno smrsala,patila sam i pre od kompleksa ali sam skrivala svoj "nedostatak" i isticala ono sto volim na sebi.Zelela sam da vezbajuci sredim stomak i osecam se lepo u svojoj kozi.

68Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Uto Jul 07, 2009 11:33 am

blesa

blesa
I bi profi
I bi profi
Razumem te skroz,jako je tesko danas odupreti se uticaju "drugarica" pogotovu sto si ti jos mlada,ucinila si pravu stvar sto si nam se otvorila,sto si isla kod lekara,bitno je da zelis da se ugojis i povratis samopouzdanje,koje niko ne treba da ti uzme (a i meni jeste,al sam se naucila).

otvori svoj dnevnik gde cemo ti pisati a i ti nama,ja nisam strucna za vezbe,ali verujem da ce Lana imati resenje


dobro dosla cheers

http://www.myspace.com/cojili

69Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Uto Jul 07, 2009 11:34 am

run2stars

run2stars
I bi profi
I bi profi
draga moja hug09 ,nazalost takvi trenuci su neminovni u nasim zivotima,ali i posle takvih gubitaka, ima li pravde?,svet se i dalje okrece i zivot tece...
za pocetak ti zelim dobrodoslicu i saljem jedan cvecko samopouzdanja....

dosla si na pravo mesto

70Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Uto Jul 07, 2009 11:35 am

run2stars

run2stars
I bi profi
I bi profi
blesa ti je dala dobar savet oko dnevnika

71Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Uto Jul 07, 2009 1:28 pm

Wiwi


Aktivni član
Aktivni član
Hvala vam puno,jako mi znaci sto ima ljudi koji me razumeju i koji su spremni da mi pomognu.Imam jedno pitanje,kako da otvorim dnevnik?Hvala vam jos jednom puno,puno,puno...

72Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Uto Jul 07, 2009 2:11 pm

devojka i po


Aktivni član
Aktivni član
Dobrodosla i od mene! clap1 Ja ne mogu da pomognem oko vezbica, ali mogu da ti pomognem oko otvaranja dnevnika dok se ostali ne jave. Dnevnik otvaras tako sto odes na "Forum", pa nadjes "Dnevnici clanova foruma" i u gornjem desnom uglu ces videti "Post new". Kliknes tu i otvoris ga, kao novu temu. Zelim ti puno srece i uspeha! hello

73Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Uto Jul 07, 2009 11:42 pm

lil

lil
Admin
Admin
Evo ti link do dnevnika https://dijeta.serbianforum.info/dnevnici-lanova-foruma-f32/ , a zatim nastavi kako ti je devojka i po napisala .

Drago mi je sto si sa nama . Trudicemo se da ti pomognemo ovako virtuelno da popunis te praznine . Veruj, pored nas, ti neces imati vremena za 'drugarice, ali ces imati podstreka da ruckas cheers .

Cekamo Lanicu, ona je dr za vezbice sunn10 .

https://dijeta.serbianforum.info

74Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Sre Jul 08, 2009 9:00 am

Wiwi


Aktivni član
Aktivni član
Uspela sam da otvorim dnevnik,hvala na pomoci i lepim zeljama.Nisam ni sumnjala da ce mi trebati drugarice kad imam vas,vi ste najbolji!

75Pitanjce za Lanu ! - Page 3 Empty Re: Pitanjce za Lanu ! Sre Jul 08, 2009 4:08 pm

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Wiwi, dobro dosla i od mene cheers

Ti mozes prema odnosu telesne tezine i visine biti neuhranjena, ali da imas dosta masnog tkiva, sto se tebi ogledava u stomaku. Resenje? Fizicka aktivnost! Ali u tvom slucaju, ne aerobni trening vec vezbe snage. Nadji dobru teretanu, pojacaj ishranu dobrim proteinima (nemasno meso, mlecni proizvodi, jaja), zdravim ugljenim hidratima (celovite zitarice i proizvodi od njih, skrobno povrce) i nezasicenim mastima (maslinovo ulje, orasasti plodovi, semenke) i videces kako ces dobiti lepe, cvrste i privlacne obline Wink Plus, mnogi (pa i ja) uocavaju da trening u teretani moze biti lek za razna negativna psihicka stanja, pa ti i preznojavanje sa tegovima u rukama moze doneti deo resenja problema.

Sto se tice "rasta stomaka", moguce je da si "nabildovala" gornji sloj trbusnog zida (povrsinske misice) ako si preterano vezbala, ali bez brige - malo extra mase i na ostalim delovima tela ce ti pomoci da sve to izgleda savrseno.

A onda onim zlobnim guskama u komsiluku mozes samo da okrenes svoju izvajanu pozadinu, pa nek se jedu Razz

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu