Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 4]

26Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sre Maj 14, 2008 10:36 pm

Ema

Ema
VIP
VIP
Za ljubitelje horora "Testera" (ili Saw). Ovo je jedini film u mom zivotu koji me je bas isprepadao. Nakon toga nikada vise nisam pogledala ni jedan horor.
Nekada sam volela horor filmove, ali samo one u kojima su stvari koje mogu da se dese (a verovatno su se negde i desavale), a Testera je upravo takav film.

27Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sre Maj 14, 2008 10:59 pm

Gost


Gost
Ema ::Ljudi koji nemaju decu (na zalost tu i ja spadam) najcesce ne gledaju takve crtace, ali preporucujem svima da pogledaju bas to Ledeno doba 2 sa srpskom sinhronizacijom.

I obavezno da pogledate "Ples malog pingvina", kao decji, al ja sam uzivala u jemu! cheers

28Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Čet Maj 15, 2008 1:06 am

lil

lil
Admin
Admin
Mene odusevljavaju ti tzv. decji filmovi iz kojih mi odrasli toliko mnogo naucimo.

Sada mi je kasno da "ronjam" i trazim naziv jednog filma, ucinicu to ovih dana, to je takava cepacina da te obavezno stomak zaboli, a i oni Monstrumi su tako slatki klapklap .

https://dijeta.serbianforum.info

29Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Čet Maj 15, 2008 7:09 am

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Meni je Kralj lav najozbiljnije jedam od najboljih filmova koje sam gledala...znala sam cele scene napamet.Pustim film da mi sin gleda, on se vremenom zaigra a ja i mm. po stoti put uredno izgledamo film do kraja...

30Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Čet Maj 15, 2008 10:22 am

vipstar23

vipstar23
I bi profi
I bi profi
Ja bih preporucio sledece filmove:

1. Sati - Nikol Kidman, Dzulijan Mur i Meril Strip
2. Sve o mojoj majci - Almodovar
3. Gia - Angelina Jolie
4. Peti element - Brus Vilis i Mila Jovovic

Ipak najvise volim trilere, psiho-trilere i neke "teske" filmove...mada pogledam i koji sf, komediju i akciju...
Almodovar je super, takodje i 4 sobe su super (lilit je pomenula pa moram i ja...- cudan film...gledao sam skoro
novi film Dzulije Roberts - Charlie Wilson's War i meni je nekako ok..mnogi su rekli da im je smor, ali ja volim Dzuliju...)

Takodje, gledao sam Stardust i super je...
Iscekuje se film Sex and the City...haha

http://www.google.com

31Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Čet Maj 22, 2008 6:14 pm

Bubi

Bubi
VIP
VIP
Cijela teatralnost u filmu me ostavlja svaki put bez rijeci ,a sa knedlom u grlu : "Moulin Rouge"
NICOLE KIDMAN & EWAN MCGREGOR COME WHAT MAY
i El Tango De Roxanne - Moulin Rouge

32Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Ned Jun 08, 2008 5:45 pm

sanjan

sanjan
urednik
urednik
ekvilibrijum-bio sinoc na prvom,naravno kristijan bejli...

33Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Ned Jun 08, 2008 9:27 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
E Bubi ..ja bas sinoc gledala Mulen ruz i za razliku od prvog puta - sad se ubih placuci...stavrno sam se iznenadila, al sam se bas lepo isplakala na kraju...

34Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Ned Jun 15, 2008 9:31 am

teana

teana
Aktivni član
Aktivni član
Sinoc odgledala "Debatni tim" "THE GREAT DEBATERS" i mogu vam reci da mi se dopao. U glavnoj ulozi je Denzel Washington .

35Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pet Jun 20, 2008 5:03 pm

sanjan

sanjan
urednik
urednik
smesna ...ja sam ko zakasnela reakcija...reagujem na filmove neke koji vec poodavno mozda vise nisu interesantni...
pre neko vece sam se isplakala uz film "memoari jedne gejse"...
jeste malo americki../na kraju ljubav pobedjuje ali ceo sklop price me je skoz uzdrmao ...uvek krecem od toga ...zamisli da se to meni desi...
jesam sentimentalna...pa takva sam dakle
jedna 10-a za ovaj film,dobro 10(-)zbog amerikanizacije

36Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Uto Jul 15, 2008 12:04 pm

vipstar23

vipstar23
I bi profi
I bi profi
Meni je Mulen Ruz bio bas dosadan...gledao sam ga samo jedanput i samrao sam se...Mada, to je bilo bas davno..gledacu da ga pogledam uskoro...

Sto se tice nekih novih fimova..
Skoro sam gledao novi film "Pathology" i stvarno je lud..
Govori o timu patologa koji ubijaju ljude, ne bi li ostali iz grupe provalili na koji
nacin su ubijeni...Odnosno, kroz ta ubistava pokusaju naci najbolji nacina za savrseno ubistvo....super je...malo cak i "bolestan"

Jako zanimljiv novi film je i "The Eye" (Jessica Alba)...govori o violinistkinji (Alba) kojoj je uradjena transplatacija roznjace, pa ona krece da vidi stvari ocima svog donatora itd...jako zanimljivo...

Moram i da preporucim jos jedan film iz ove godine - "Flawless" sa Demmi Moor i Michaile Caine-om...Prica je smestana u 1960.god. i govori o kradji nekoliko stotina kilograma dijamanata iz London Diamond Corporation. Jedan od glavnih menadjera je Demi Moore (jedina zena u istoriji firme na jednom od rukovodecih polozaja) i ona u dogovoru sa cistacem (Caine) pokusava izneti nekoliko stotina kg neobradjenih dijamanata za nekoliko minuta...Stvarno fantastican film...Fantastican plan za iznosenje dijamanata hehe

Gledao sam i film sa Lidsey Lohan "I know who killed me" i moram reci da je bas bezveze...Dobra je prica, mogao je film ispasti mnogo mnogo bolje...

"The other Boleyn Girl" sa Natalie Portman i Scarlett Johansson je isto jako zanimljiv...One su dve sestre, plemickog porekla i kralj Henri 8 dolazi na njihovo imanje...Porodica Boleyn se dogovara da starija sestra (Portman) zavede Henrija i ode na dvor...Medjutim, ne ide sve tako fantasticno i obe sestre odlaze na dvor...Jedino sto moze da stane izmedju njih je kruna...To se i desava..hehe Takodje, toplo preporucujem...

Sledeci film je film "Perfume: The story of a murder" ....
Govori o coveku koji pokusava da napravi savrsen parfem...parfem koji ce mirisati na jednu specificnu zenu koja mu je jedne noci umrla na rukama...Krecu cudna ubistva...Fantastican film...

Ako zelite laganije filmove , tu je film "Prime" sa Meryl Streep i Umom Thurman..
Uma je sveze razveden fotograf,47god, a Meryl njen psihijatar...Uma upoznaje fantasticnog 23-godisnjeg decka koji joj ispunjava sve zelje i oseca da ponovo krece da zivi...Ona na seansama govori o mladicu, o njihovom odnosu, onome kako se ona oseca uz njega, o njihovim seksualnim dozivljajima itd...Na sredini filma...mali 23-godisnji slikar je sin njenog psihijatra hehehe stvarno super....film za savrseno opustanje..hehe...

Odgledao sam dosta filmova u proteklih mesec dana, pa cu kasnije dopuniti ovaj spisak...bas sam se umorio od pisanja...hehe

Edit: Pre par godina sam gledao film "Ekvilibrijum" i jako mi se dopao...
Jos se secam jednog citata iz filma...."Usponi i padovi....sreca i nesreca..radost i tuga....sve je to zivot....bez svega toga, dah je samo sat koji otkucava"....

http://www.google.com

37Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pon Avg 25, 2008 8:33 am

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
ja uvek sa zakasnjenjem pogledam ono sto vredi ali ko zna zasto je to dobro
Engleski pacijent_gledala i plakala...

38Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pon Avg 25, 2008 9:11 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Sanja, nikad nije kasno da s epogleda dobar film, tu vreme ne igra ulogu..
Engleski pacijent je kod mene u filmoteci na izdvojenoj polici.

Nocas sam gledala na TV-u Krevet od ruza sa Kristijan Sleterom.
Prelepa romansa, upravo za kasne nocne sate, bas sam uzivala.

Skrenucu paznju i na film koji je Bubi navela i pocastila nas divnim insertima Legenda proleca sa Bred Pitom.

39Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pon Avg 25, 2008 1:17 pm

Bubi

Bubi
VIP
VIP
Tajci ::Nocas sam gledala na TV-u Krevet od ruza sa Kristijan Sleterom.
cupidgirl Obozavam ovaj film cupidgirl
Tajci, stvarno imamo isti ukus fallinlove blablabla hug

40Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pet Avg 29, 2008 10:53 pm

da to sam ja


Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Zivot je chudo
Monstrum-italijanski narafski
Bye Bye Staljin..fenomenalni nemachki film
Mi nismo andjeli 3
Kako je pocheo rat na mom otoku
Sam u kucji prva dva dela narafski
Volim dechije filmove..
Bethoven
i to na taj fazon
Volim teshke filmove al me ubiju u pojam pa ih izbegavam..samo sam posle loshe osecjam...udubim se previshe...
Natasha npr. film koji te ubije u svakom smislu
komedije, drame i dechije..to je to

41Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pet Avg 29, 2008 11:08 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
VIP ::Odnosno, kroz ta ubistava pokusaju naci najbolji nacina za savrseno ubistvo....super je...malo cak i "bolestan"
malo????

DTSJ - I ja sve cesce "hvatam" sebe kako nemam snage za teske filmove...i ja obozavam decje filmove, fantaziju, avanture...ma samo da je lepo i lagano i da ima srecan kraj..(ovo zadnje mi je sve vaznije...)
Gledala Golden compas..dopada mi se.

42Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pet Avg 29, 2008 11:14 pm

Gost


Gost
Ja mogu horor da gledam, ali samo ako je vizuelni horor - ono, odsecanje glava i sl.
Inače, ako je psihološki horor, od toga nema vajde. Narednih mesec dana ću morati da spavam sa upaljenim svetlom. tongue

Komedije su najbolje - vesele, rasterećujuće... sunn10

43Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pet Avg 29, 2008 11:17 pm

da to sam ja


Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Shto me podseti Ferpektni zlochin shpanski film..ova ubistva su me podstakla...mlogo je dobar film Wink..komedija

44Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pet Avg 29, 2008 11:19 pm

Gost


Gost
da to sam ja ::Ferpektni zlochin shpanski film
Taj čovek se svojski namučio, mogu ti reći. mocking
Meni je ona scena sa ispuzavanjem iz zapaljenog lifta bila super.

Mada, ne može čovek da se ne zapita - da li je on zaslužio ono što je postao, obzirom na ranije ponašanje... smile20

45Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sub Avg 30, 2008 1:06 am

lil

lil
Admin
Admin
Odlicna komedija, obozavam crni humor Very Happy .

Meni su i ova dva urnebesna :

Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Mv5bmt10 Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Mv5bmt11

Mada sam primetila ( hahaha ) da postoje filmovi kojima sam se nekada smejala skoro od pocetka do kraja, a sada samo poneko kikikikiiii, kao npr. Tri begunca sa Nik Noltijem , Мартин Sortom i preslatkom Sarom Roland Dorov .

https://dijeta.serbianforum.info

46Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sub Avg 30, 2008 1:16 am

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Eh, i ja obozavam dobre komedije - nema bolje vezbe za trbusnjake od urlanja od smeha smesna

Mi nismo andjeli, prvi deo, je bio jeste i bice najludji film u mojim ocima. Tu su i
ostali klasici domace kinematografije kao sto je Ko to tamo peva i sl.

47Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sub Avg 30, 2008 2:42 am

lil

lil
Admin
Admin
....i tata bi sine ... smesna smesna smesna

....e, sad' je gotov, stvarno .... smesko smesko smesko

...neprijatelj prelazi reku ili ovaj deo - vozi Misko !!!

https://dijeta.serbianforum.info

48Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sub Avg 30, 2008 10:21 am

Gost


Gost
lilit ::Odlicna komedija, obozavam crni humor Very Happy .
respect respect respect
Ja se još sećam jednog od prvih filmova sa crnim humorom koji sam odgledala - "Kad šunke utihnu".
Smejala sam se naglas koliko su pojedine scene bile dobre. mocking

A sad se baš retko smejem tako...

Eventualno ponekad, kad gledam seriju "Zovem se Erl". Very Happy

49Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Ned Nov 23, 2008 6:52 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Veceras je na TV Pinku predivan film - "Legenda o strasti" sa Hopkinsom i Bred Pitom.
Gledajuci ga, potvrdilo mi se iskustvo da nikad ne treba doneti zakljucak da je nesto tacno tako, kako na prvi pogled izgleda.
Lik Bred pita je vetropirast, nervozan...a nosi najstabilniju emociju.

50Filmovi "naseg zivota" - Page 2 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Ned Nov 23, 2008 9:57 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
Tajci ::Veceras je na TV Pinku predivan film - "Legenda o strasti" sa Hopkinsom i Bred Pitom.
Gledajuci ga, potvrdilo mi se iskustvo da nikad ne treba doneti zakljucak da je nesto tacno tako, kako na prvi pogled izgleda.
Lik Bred pita je vetropirast, nervozan...a nosi najstabilniju emociju.
Kada veceras

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu