Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Obavestenja/razna:)) - Page 2 Empty Re: Obavestenja/razna:)) Čet Jun 05, 2008 2:27 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Dakle ako zelite mozete da koristite i adresu http://dijetaonline.com/ zakupili smo je na godinu dana..Na zalost i ova adresa kao i prethodne nije prava adresa - vec samo maskira nasu dugacku adresu..sto je nezgodno ako hocete da napisete link i sl..Na granici sam da se otkazem od pokusaja da resim ovo sa adresom..ni ona stara nije tako losa, zar ne.. :sad: :sad:

27Obavestenja/razna:)) - Page 2 Empty Re: Obavestenja/razna:)) Čet Jun 05, 2008 2:44 pm

Gost


Gost
Što se tiče linkova, imam caku za ispisivanje baš-baš one stvari koju hoćete.
Svaka tema ima naslov. (Mislim da sam sad zasenila samu sebe ovom glupošću. mocking)
Ali, i svaki odgovor na temu ima svoj naslovčić.

Ako pogledate sliku, vidite ovaj uokvireni deo:
Obavestenja/razna:)) - Page 2 Untitl14

Kliknete desnim klikom na taj naslovčić i odaberete opciju "Copy Link Location" i tu lokaciju možete slobodno da postavite kao link, otvoriće se baš ta poruka, sa baš tim postom. Very Happy

Nadam se da sam pomogla. Very Happy

28Obavestenja/razna:)) - Page 2 Empty Re: Obavestenja/razna:)) Čet Jun 05, 2008 3:05 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
https://dijeta.serbianforum.info/ako-ne
-znate-gde-onda-ovde-f36/obavestenja-razna-t212-15.htm#8257



Poslednji izmenio Sun dana Čet Jun 05, 2008 3:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

29Obavestenja/razna:)) - Page 2 Empty Re: Obavestenja/razna:)) Čet Jun 05, 2008 3:05 pm

Gost


Gost
Upravo to! trckaralo

30Obavestenja/razna:)) - Page 2 Empty Re: Obavestenja/razna:)) Čet Jun 05, 2008 11:01 pm

lil

lil
Admin
Admin
Bravo, ViA !

klapklap

https://dijeta.serbianforum.info

31Obavestenja/razna:)) - Page 2 Empty Re: Obavestenja/razna:)) Pet Avg 29, 2008 10:30 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
cccc..nakupila nam se prasina u ovom delu... peripodovicka
Dakle...dame i gospodo, od danas ovaj forum ima svoju GALERIJU iliti svoj hall of fame..Tu ce biti okacene slicice svih nas koji uspemo da predjemo iz stanja "pre" u stanje "posle"..Ja imam vec celu kolekciju slika iz onog prvog dela, al mi onaj drugi nekako ne ide...Elem...slobodni ste da pogledate ..Galerija ja cetvrta opcija gore..izmedju dugmeta za Portal i FAQ.. Ukoliko neko ima slicice za pre i posle neka kontaktira nekog od urednika pa da ih okacimo..(naime postoje neke tehnicke predispozicije i zato svaka slika mora da bude odobrena). Isto tako postoji mogucnost da se identitet "zamagli" fotoshopom..tako da mozete da budete motivacija drugima, a da ipak zadrzite svoju privatnost... sunn10

32Obavestenja/razna:)) - Page 2 Empty Re: Obavestenja/razna:)) Pon Sep 22, 2008 12:05 pm

Admin


Admin
Admin
Usled nekih promena na serveru jedno vreme smo bili nedostupni. Ujedno, obrisani su postovi koji su sinoć bili napisani.
Ovo je dobra prilika da se potsetimo da je ovaj forum na serveru koji obezbedjuje besplatni hosting.Kao takav on je dosta ranljiv odnosno zavisan od onoga što se dogadja svim takvim forumima. Šanse da se desi najgore i da forum trajno bude nedostupan su jako male..ipak možda nije loše da podatke koji su vam važni snimite na vaš kompjuter, a privatni mail na koji bi ste ubuduće bili informisani šta se dogadja sa forumom - pošaljete administratorima na pp.

https://dijeta.serbianforum.info

33Obavestenja/razna:)) - Page 2 Empty Re: Obavestenja/razna:)) Sre Okt 01, 2008 9:23 am

Admin


Admin
Admin
Kutijica za ćaskanje iliti chat box je ponovo aktivirana.Ona je vidljiva samo članovima nakon ulaska na forum. Neke osnovne komande su
/clear Briše poruke iz prozora za chat.
/cls Ima istu funkciju kao i komanda /clear
/me Na početku rečenice, ova komanda će biti zamenjena vašim nickom (npr. /me jede pizzu" će biti prikazano kao "ViA V. jede pizzu").
/exit Diskonektuje vas sa chata. Takođe možete da navedete razlog, koji će biti vidljiv svim osobama na chatu (npr. /exit žurim na faks).
/abs Šalje poruku koja obaveštava da ste odsutni. Možete da dodate razlog koji će biti ispisan na chatu i vidljiv ostalim učesnicima (npr. /abs moram do kupatila).

https://dijeta.serbianforum.info

34Obavestenja/razna:)) - Page 2 Empty Re: Obavestenja/razna:)) Pon Nov 10, 2008 3:35 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Korisnici imaju mogućnost da u svom profilu napišu i svoje trenutno rapsoloženje..Ne zaboravite da ga s vremena na vreme promenite, čisto da bi drugi znali "s kim imaju posla" hahaha

35Obavestenja/razna:)) - Page 2 Empty Re: Obavestenja/razna:)) Uto Nov 25, 2008 10:29 am

Admin


Admin
Admin
Dragi članovi,
od danas , dnevnici svih članova će biti smešteni na jednom mestu OVDE nezavisno od tipa dijete na kojoj ste. Radi bolje preglednosti i da bi smo olakšali urednicima koji su tu da nadgledaju vaše jelovnike i da vam daju osim podrške i najbolje moguće savete, obavezno popunite grafu DIJETA – koja se nalazi u vašem profilu, izmedju „lokacije“ i „raspoloženja“ . Taj podatak će se pojaviti ispod vašeg avatara.

https://dijeta.serbianforum.info

36Obavestenja/razna:)) - Page 2 Empty Re: Obavestenja/razna:)) Sre Mar 18, 2009 1:53 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
U toku su neke promene na forumu .Aktivirano je dugme multiquote, postoji mogucnost za brzi ulaz na sajt (to je onaj prozor koji se pojavljuje kad gledate forum a niste ulogirani) i jos neke. Zbog toga opcija sa potpisom je privremeno iskljucena, pa se tikeri ne vide. To je privremeno.

37Obavestenja/razna:)) - Page 2 Empty Re: Obavestenja/razna:)) Sre Mar 18, 2009 6:46 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Jedna od novina foruma je i dugme HVALA Obavestenja/razna:)) - Page 2 Forumdrf.th
Ono se javlja samo na temama koje ste vi pokrenuli i koristite ga ukoliko mislite da je odgovor nekog clana veoma relevantan ili zasluzuje vase HVALA Very Happy

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu