Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26KOJI SU VASI TRIKOVI - Page 2 Empty Re: KOJI SU VASI TRIKOVI Čet Avg 12, 2010 12:10 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Duska i Panic su ISTA osoba kojoj je zbog toga zabranjen pristup na forum zbog reklamiranja i laznog pretstavljanja.

27KOJI SU VASI TRIKOVI - Page 2 Empty Re: KOJI SU VASI TRIKOVI Uto Jan 18, 2011 1:33 pm

marnika

marnika
Aktivni član
Aktivni član
E jedan od meni najdražih, ako mogu da nazovem trikom, je da osobi koja je uz mene lepo od početka dam zadatak - čim me vidi da hoću da uzmem više nego što treba, il pohrlim na čokoladu, da da sebi oduška i kako god joj padne na pamet opomene me, izgrdi, galami. Iako ću biti BESNA na početku, kasnije ću joj biti super zahvalna yee

28KOJI SU VASI TRIKOVI - Page 2 Empty Re: KOJI SU VASI TRIKOVI Pon Mar 28, 2011 5:35 pm

The lady


Aktivni član
Aktivni član
super ideje,ja imam mali problem oko ispijanja vode,kad znam da moram meni nesto ne ide.ne jedem posle 6 a to sam uspela tako sto gledam tv u to vreme ili se igram sa deco.Ako vam se tv nalazi u kuhinji odmah ga izbacite TU MU NIJE MESTO!!!!!! Verujte pomaze. Smile

29KOJI SU VASI TRIKOVI - Page 2 Empty Re: KOJI SU VASI TRIKOVI Čet Maj 12, 2011 10:50 am

snezana1302


Aktivni član
Aktivni član
gledajte stare fotografije sa pozeljnim stasom (ukoliko ih imate), a ako ih nemate...razmislite...kako bi bilo da ih posedujete:)

30KOJI SU VASI TRIKOVI - Page 2 Empty Re: KOJI SU VASI TRIKOVI Ned Nov 02, 2014 9:18 am

Zorica


Aktivni član
Aktivni član
Lanini trikovi su bas zanimljivi.
Na primer, ponekada pomislim da sam za novac i vreme koje sam utrosila na kupovinu nepotrebne hrane i njeno zvakanje, mogla da ucim francuski u najskupljoj skoli u gradu.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu