Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Biomed 4 Empty Biomed 4 Pon Sep 23, 2013 11:31 pm

OMG 100! wtf


Aktivni član
Aktivni član
Nekada davno, u vreme reklame:"da si biomed 4 pila u autobusu bi bila" uz pomoc tabele koja je bila na teglici preparata, pola mog razreda je uspelo da smrsa za matursko vece. Niko nije stvarno pio biomed ali je necija mama to kupila i mi smo samo prepisale tabelu preskakanja obroka i delovalo je. Dijeta je trajala 9 dana i preskakali smo prva tri dana po obrok pa sledeca tri po dva obroka pa poslednja opet po obrok. Nije bila to uvek vecera kako sada pise kod njih na sajtu. Znam da se jednom ili dva puta tokom ovih devet dana spoje obroci pa se ne jede nista po 24sata.
Napisala sam cega se secam. Ako se neko tacno seca tabele mogao bi da je objavi ovde pa da pokusamo:)

2Biomed 4 Empty Re: Biomed 4 Sre Sep 25, 2013 4:58 am

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Smrsati na takav nacin za posebnu priliku (maturu, svadbu, sta-vec), jos i moze da prodje...

Ipak, mi smo ovde radi dugorocnijih rezultata, a ovakva restrikcija ih ne donosi. Umerena ishrana i neka fina fizicka aktivnost rade posao na duge staze!

Eto, ja sam dobar deo svog zivota provela kao "debela", da ne kazem "najdeblja u drustvu". Proletos je "najmrsavija u drustvu" pospremala ormar i dala mi dve suknje u koje vise ne moze da stane - jedna mi je bas kako treba, a druga je isla na suzavanje. Jedem sta hocu, ali ne sta GOD hocu. Svako vece zajasim sobni bicikl i guslam uz Youtube ili nesto na TV-u. Onda opalim po trbusnjacima i sklekovima, uz jos par vezbica.

Imam 34 - svi se kunu da nemam vise od 24... Kad se uparadim za neki bitan sastanak, daju mi i 26-7...

Da li zelite da skinete 5 kg za 9 dana i posle ih vratite, ili biste radije razvukle to na mesec dana - ali da tu kilazu vise nikad-ikad-ikad ne vidite?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu