Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Empty ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Pon Sep 24, 2012 10:41 am

nmalisa

nmalisa
Aktivni član
Aktivni član
Da li je neko probao ovo novo pakovanje ???
Koliko sam video na njihovom sajtu izmenjeno je u odnosu na staro..
ima 11 biljaka koje deluju , a vidim da je smanjeno vreme delovanja .
Apotkar mi kaze da se sada pije svega 10-20 dana nemorao kao ranije 2-3meseca ...

http://partizantkd.com

2ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Empty Re: ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Pon Sep 24, 2012 10:46 am

Prznica

Prznica
Aktivni član
Aktivni član
Ja cu uzeti novo pakovanje caja da pijuckam kao preventivu u zimskom periodu ... Znate kako ide treba da se krka po slavama Smile

3ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Empty Re: ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Pon Sep 24, 2012 11:45 am

nmalisa

nmalisa
Aktivni član
Aktivni član
Ajde javi molim te koliko kosta posto mi moj apotekar kaze da tek treba da stavi cenu ...
Ukoliko je bolja formula od stare bilo bi lepo imati AKG kod sebe

http://partizantkd.com

4ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Empty Re: ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Pon Sep 24, 2012 1:02 pm

dina100

dina100
Aktivni član
Aktivni član
zamolila bih urednice da reaguju. promoteri nam preplavljuju forum, zaista nije u redu. istu poruku sam vec procitala na jednom forumu.

5ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Empty Re: ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Pon Sep 24, 2012 2:50 pm

Prznica

Prznica
Aktivni član
Aktivni član
Stavrno nezlim da se ponavljam nemam veze sa promocijom proizvoda ..... samo cu ga uzeti radi mene licno ...
A svako ko zeli moze me upoznati pa se ispricati , da nesmtam drugima sa mojim misljenjima i zeljama ...

6ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Empty Re: ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Pon Sep 24, 2012 9:25 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
...prznice otvori dnevnik pa u njemu
u pisi o svojim iskustvima i promeni u ishrani ...@

7ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Empty Re: ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Uto Sep 25, 2012 9:35 am

nmalisa

nmalisa
Aktivni član
Aktivni član
Dobro a oce li neko meni reci neso vise o ovom proizvodu ili moram sve sam ?

PS: nemojte da pisete ako ga niste probali ... znam da veliki broj ljudi vam da se pravi pametan a nezna ni o cemu pise.

http://partizantkd.com

8ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Empty Re: ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Uto Sep 25, 2012 12:37 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
imas puno sajtova na googlu pa sam pronadji sta te zanima, ovo je sajt koji podrzava zdravu i umerenu ishranu bez dodataka carobnih pilula i cudesnih napitaka Smile

9ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Empty Re: ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Uto Sep 25, 2012 9:33 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Vec imamo temu o Antikilogramu i ne vidim razlog da se otvara nova, bez obzira sto se radi o novom pakovanju.

Kako bi bilo divno da stvarno postoji magicni napitak koji na zdrav, kvalitetan i trajan nacin topi visak kilograma. Svet bi bio spasen pandemije gojaznosti.

Svako ima pravo izbora-kako da smrsa, pa i da rizikuje i nemam nista protiv da razmenimo iskustva i o tim preparatima koji su najcesce u pocetku efikasni inhajcesce obecavaju lagodno mrsavljenje. Jos nigde nisam naisla na informaciju trajnog resenja problema viska kilograma, na taj nacin.

Mozda nije lose procistiti se tim Antikilogramom, a onda se koncentrisati na duzi put izborom zdrave, raznovrsne, niskokloricne ishrane uz fizicke aktivnosti. To je glavna tema ovog foruma i nadam se da ce te se pridruziti sa namerom podrzavanja nase teme.
reading

10ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Empty Re: ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Sre Sep 26, 2012 1:27 pm

nmalisa

nmalisa
Aktivni član
Aktivni član
Koliko sam ja nasao do sada na internteu , veoma mali broj ljudi je probao ovo novo pakovanje . U principu su svi zadovoljni njime .
Na facebooku sam video da su poceli da ubacuju kako deluje akg novi.
Slazem se sa Tajci da svako od nas ima pravo da proba i nadje svoj put kako ce smrsati.Ipak svi smo drugaciji.
Vec sam u predhodnoj temi rekao da sam izuzetno zadovoljan kako je delovao prvi preparat .
Verujte nisam ocekivao da cu preko noci skinuti kilazu vec samo postepeno poceo da radim na tome .
Naravno da sam ukljucio i regulaciju hrane i vezbanje , koliko sam bio u vremenu i mogucnosti .



http://partizantkd.com

11ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Empty Re: ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Pet Sep 28, 2012 2:02 pm

dina100

dina100
Aktivni član
Aktivni član
kako su svi zadovoljni njime kad ga jos nema u apotekama?

12ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Empty Re: ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Pet Sep 28, 2012 3:00 pm

nmalisa

nmalisa
Aktivni član
Aktivni član
dina100 ::kako su svi zadovoljni njime kad ga jos nema u apotekama?

Pa valjda oni sto su testirali . Idi na njiho facebook stranu pa gledaj .
Stvarno neznam sta da ti kazem vise o tome .

http://partizantkd.com

13ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Empty Re: ANTI KILOGRAM GOLDEN SLIM LINE Pet Sep 28, 2012 3:06 pm

dina100

dina100
Aktivni član
Aktivni član
cisto sumnjam...

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu