Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Da li su gojazni ljudi zadovoljni? Empty Da li su gojazni ljudi zadovoljni? Uto Mar 20, 2012 5:59 pm

heru

heru
I bi profi
I bi profi
Čitala sam danas članak u blicu o ženi koja želi da se ugoji da bi ušla u ginisovu knjigu rekorda. Kaže da se oseća seksi i poželjno i to sa svakim kilogramom sve više.
Mi na ovom forumu pokušavamo da oslabimo na zdrav način. Mnoge buce koje znam pribegavaju nekom instant rešenju, tabletama itd. Ali skoro sve gojazne osobe koje znam bi želele da budu mršavije. Moje pitanje za diskusiju bi bilo da li znate nekoga ko je gojazan i zadovoljan time? Neko ko ne želi da bude mršaviji. Pritom ne mislim na one koji bi hteli, ali im je dijeta mučenje, ne mogu da izdrže itd. Šta mislite o tome? Mada, sa druge strane, ima dosta njih koji su mršavi i zadovoljni time.

2Da li su gojazni ljudi zadovoljni? Empty Re: Da li su gojazni ljudi zadovoljni? Pet Apr 13, 2012 10:10 pm

Mim

Mim
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Citala sam i ja o toj zeni.. dizzy1

Poznajem devojku koja je strasno mrsava i koja tvrdi da bi bila 3x srecnija da je kao ja npr nego onakva kakva jeste. Ne znam bas (nju nista ne boli kada ustaje, ona moze lepo da trci...)... Ali ne poznajem nikoga ko je sa viskom kilograma zadovoljan. Mada... Ne znam bas sta podrazumeva visak kilograma Wink

smil43c718000c2eecv7

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu