Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Puž

Puž
Aktivni član
Aktivni član
Ko je imao prilike da preko kablovske, na programu TLC, prati ovu emisiju, zna o čemu govorim.
U originalnom nazivu, nosi ime - The biggest loser.

Prijavljivali su se kandidati sa viškom kilograma, boravili u kampu 3 meseca, ostvarili odlične rezultate.

Ovo je pobednica sezone koju sam uspela da ispratim, mada ne redovno:

Najveći gubitnik - u pozitivnom smislu :)  Tumblr_lj4tnks0vy1qitd4co1_400

Ovu devojku, iz te sezone, svakako treba pohvaliti jer mislim da je bila najtvrdoglavija u svojoj nameri da uspe, često me je oduševljavala:

Najveći gubitnik - u pozitivnom smislu :)  Tara-before-after

Još neki primeri iz te sezone:

Najveći gubitnik - u pozitivnom smislu :)  Filipe-before-and-after-photo

Najveći gubitnik - u pozitivnom smislu :)  Blaine-before-after

Najveći gubitnik - u pozitivnom smislu :)  Morelli

Možete i sami proguglati i videti ostale impresivne rezultate i takmičare. Very Happy
Za kraj bih spomenula i to da su imali dva trenera - muškog i ženskog, i evo kako je ženski trener izgledao nekada:

Najveći gubitnik - u pozitivnom smislu :)  Jillian_Michaels_weight_loss_fat_photo_before_after
DA, u pitanju je sada većini poznata Jillian Michaels.

Mim

Mim
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
zacudjen

heru

heru
I bi profi
I bi profi
Ja ne mogu da verujem da su ovakve rezultate postigli za samo 3 meseca. Nemam kablovsku pa ne pratim emisiju, ali sam čula za nju. Mislim da će uskoro i kod nas snimati nešto tog tipa, ali kao rijaliti šou.

Mim

Mim
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Ja nemam TV i nikad nisam cula ali sam sokirana. O cemu je rec uopste?

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu