Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

beast.1990


Aktivni član
Aktivni član
Pozdrav! Znam da vjerojatno o ovome ima otvorenih tema.
Ovako... Studentica sam i imam 21 godinu. živim u studenstskom domu i nemam baš neke mogućnosti da se pridržavam neke određene dijete. Viskoa sam 163 cm negdje i teška 74 kg. Dakle trebala bi skinuti 10-15 kg.
E sad trebala bi savjet dal je ovo što ja radim dobro i dovoljno barem donekle.
Za doručak uglavnom jedem: 2 jaja (uglavnom bjelanjak, 2 šnite kruha, i neki namaz ili muslije s mlijekom uz dodatak nekog voća npr. banane ili 4 dvopeka s nekim namazom (npr. topljeni sir) i jogurt ili neki drugi mliječni napitak.
Za ručak idem u menzu gdje jedem kaj ima,al se trudim da bude neko povrće, juha i pokušavam jesti manje mesa. Dessert i kruh uopće ne uzimam.
Za večeru pojedem 2-3 jabuke ili 2 naranče s dvopekom. Trudimse večerati oko 6, a najkasnije do 8.

Što se vježbanja tiče trudimse vježbati svaki dan. hodam i trčim po stepenicama otprilike 20 min. U domu imam 4 kata. Zatim 60 čučnjeva, otprilike tolko odgurivanja od ograde ( ono nekaj slično sklekovima jer sklekove nemrem jer me boli zblog na ruci. preskačem vijače 10-15 min, uglavnom srednje do brzi ritam. I oko 120 trbušnjaka, raznih (planiram povećat na 200).

I vodim svoj mali dnevnik prehranje i vježbanja.

cailin

cailin
Aktivni član
Aktivni član
100 ljudi, 100 dijeta, 1001 savet.
Ali ovako, na "prvu loptu"... Nema potrebe da zazireš od mesa. Meso je protein, a protein u ishrani čuva mišićnu masu, a kalorijski je težak koliko i UH (1g oko 4 kcal). Za moj ukus, tvoja dijeta ima previše UH, tj ugljenih hidrata, ali tu su mišljenja već podeljena. Lično pratim drugu vrstu dijete, pošto sam izuzetno osetljiva na UH, ali to ne znači da je tvoj slučaj identičan mome. U svakom slučaju, možda ne bi bilo loše da u ishrani unosiš više proteina.
Poenta: dokle god si u kalorijskom deficitu, nema razloga da brineš. Svaka dijeta funkcioniše ako se pridržavamo i ne brljamo okolo. Nastavi sa svakodnevnom fizičkom aktivnošću (čučnjevi, trbušnjaci, plankovi...) Postoji milion vežbi za koje nisu potrebni tegovi i teretana, a koje odlično zatežu.
I najbitnije od svega: ne odustaj. Wink

Lady

Lady
I bi profi
I bi profi
Koliko sam pročitala zasad se stvarno trudiš i nemoj posustati.
bay
Pohvalno je da ti nije teško ni obaviti FA.

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Beast, ovakva tema postoji. To su nasi dnevnici. Kad napravis pet ovakvih postova, videces gde se nalaze i ako nam se zelis pridruziti, mozes otvoriti svoj dnevnik.

Nije ti plan los. bay

beast.1990


Aktivni član
Aktivni član
Ok, puno hvala! Sada samo moram smisliti 5 postova
Smile

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu