Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Rukometasici treba savet Empty Rukometasici treba savet Ned Jun 19, 2011 9:53 am

Rukometasica


Aktivni član
Aktivni član
PUBERTET !!!! Zavist,pakost!!! Koja je devojka lepsa,koja nosi bolju odecu,koja ima lepseg decka i drugarice... Zavidne ! Imam drugaricu kojoj ako smrsam par kilograma,mrsava sam,ne valja tako,ugrozavam svoje zdravlje,ili pak'dobijem komentar : "Mogla bi jos malo,imas tu na butinama,jos ! " A kada se ugojim koristi svaku priliku da mi dokaze da je zgodnija ! To nije drgarica,nije podrska i zelim da se distanciram od takve osobe ! Imam problem sa neredovnim menstrualnim ciklusom sto je posledica stalnog mrsavljenja i gojenja ! Pomozite mi ! Znate li neki caj koji bi pomogao ?

2Rukometasici treba savet Empty Re: Rukometasici treba savet Pon Jun 20, 2011 9:25 pm

Ljubica025

Ljubica025
I bi profi
I bi profi
Dali je tako velika oscilacija u kilogramima kad kažeš da zbog toga imaš neredovan ciklus? Neznam za čaj,znam da se svakako trebaš distancirati od te nazovi prijateljice,pusti je neka se takmiči sa kim hoće a ti gledaj svoga posla.
Ja lično do unazad 3 godine nisam imala nikakvih problema sa kilažom,uvijek sam bila ok ali mi ciklus mije bio nikad redovan,ginekolog mi nije ništa savjetovao,to me ljutilo i iritiralo,sad kad sam se na to sve navikla i prihvatila da ću vjerovatno do klimaksa tako malo mi se uredi i ciklus,valjda kad neke stvari pustiš kraju one se same srede.
E zato te pitam jesu li oscilacije velike kad kažeš da je zbog mršavljenja i gojenja to sve,jer nije u svakog neredovan iz istog razloga. bay

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu