Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Sub Dec 10, 2011 3:25 pm

Dusica112


Novi član
Novi član
muku sam namucila dok sam smrsala..probala sam razne proizvode,ali bilo je neuspešno. whistle
Drugarica mi radi u apoteci,i na njenu preporuku probala sam i anti kilogram. Obzirom da sam imala oko 14 kg viška ,i dijabetes dva,kada sam pozvala savetovaliste anti kilogram, preporučili su mi da pijem komb.Evo već drugi mesec kako pijem,do sada sam upela da smrsam 9 kg,a glukoza mi je na normali. Preporučujem ga dijabetičarima, pre svih!

27ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Sub Dec 10, 2011 7:52 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Dusice, lepo od tebe sto si vec u prvom postu raspolozena da das korisne savete i drago mi je da imas uspeha sa skidanjem kilica. 47b20s0

28ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Ned Dec 11, 2011 12:06 pm

Sonja2410

Sonja2410
I bi profi
I bi profi
Jooooj ne zamerite ali ja moram da odgovorim...
prvo sam iskulirala i izasla a ja jednostavno moram da kazem svoje misljenje girl cray

to sto je prvi post na forumu je jos sumnjivije da li je sve pomenuto tacno dunno
pojave se ljudi veseli, srecni , uspesno skinuli kilazu...pritom se kilogrami ne vracaju a i zdravlje im se poboljsalo... napisu jedan post, nahvale i nestanu...nista im ne fali ako prejedu, ako preteraju sa kalorijama jer oni imaju cime ce to regulisati!
i od toliko ljudi koje poznajem kako svi ispadose baksuzi , medju njima i ja da nama nikad to ne uspe zbunjen nego mi moramo da se odricemo, pazimo, brojimo.... dunno

ako sam nekoga uvredila obrisite moju poruku, jednostavno mi sve ovo deluje kao obicna reklama a ja volim ovaj forum gde ljudi imaju ozbiljan pristup skidaju kilograma grouphuge

29ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Ned Dec 11, 2011 2:59 pm

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Sonja draga, k'o ja da sam pisala tvoju poruku giverose

Testimoniali su nezaobilazan deo marketinga kada su u pitanju tzv. pomocna lekovita sredstva. Medjutim, zbog preterivanja, klasicna forma - gde proizvodjac/distributer na sopstveni sajt kaci pozitivna iskustva - gubi na verodostojnosti cak i za tzv. "prosecnog potrosaca".

Takodje, postoji u marketingu i nesto sto se zove "press clipping" ili danas "web clipping" i obuhvata sakupljanje novinskih ili on-line clanaka i misljenja o datom proizvodu ili grupi proizvoda uopste. A web-svet, koliko god koristan bio, ostavlja mogucnost da se poruke proizvodjaca/distributera plasiraju kao misljenja zadovoljnih korisnika. Dovoljno je da se sa vise racunara (zbog IP adrese) posalju odusevljene poruke o datom proizvodu - oni vestiji ih cak salju na "kontra-lekturu" da bi delovale istinitije (iliti da se ubaci greska ovde i onde).

To sto profit cesto ne pita za moral nama jedino ostavlja obavezu da povremeno napisemo rec-dve o tome kako stvari stoje - za svaki slucaj, da se neko nov ne upeca i u najboljem slucaju potrosi pare na cajice, pilulice i sejkove, umesto npr. na termine u teretani ili punu korpu zdrave klope.

30ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Ned Dec 11, 2011 5:41 pm

Sonja2410

Sonja2410
I bi profi
I bi profi
Lana ::Sonja draga, k'o ja da sam pisala tvoju poruku giverose

Testimoniali su nezaobilazan deo marketinga kada su u pitanju tzv. pomocna lekovita sredstva. Medjutim, zbog preterivanja, klasicna forma - gde proizvodjac/distributer na sopstveni sajt kaci pozitivna iskustva - gubi na verodostojnosti cak i za tzv. "prosecnog potrosaca".

Takodje, postoji u marketingu i nesto sto se zove "press clipping" ili danas "web clipping" i obuhvata sakupljanje novinskih ili on-line clanaka i misljenja o datom proizvodu ili grupi proizvoda uopste. A web-svet, koliko god koristan bio, ostavlja mogucnost da se poruke proizvodjaca/distributera plasiraju kao misljenja zadovoljnih korisnika. Dovoljno je da se sa vise racunara (zbog IP adrese) posalju odusevljene poruke o datom proizvodu - oni vestiji ih cak salju na "kontra-lekturu" da bi delovale istinitije (iliti da se ubaci greska ovde i onde).

To sto profit cesto ne pita za moral nama jedino ostavlja obavezu da povremeno napisemo rec-dve o tome kako stvari stoje - za svaki slucaj, da se neko nov ne upeca i u najboljem slucaju potrosi pare na cajice, pilulice i sejkove, umesto npr. na termine u teretani ili punu korpu zdrave klope.

47b20s0 necu biti obrisana 47b20s0

bravo za izlaganje klapklap klapklap

31ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Čet Dec 22, 2011 7:22 pm

Dusica112


Novi član
Novi član
Ja licno ne zameram nikome, jer ovo je forum i svako ima pravo na svoje misljenje.
isto kao sto ja nicemu nisam verovala jer sam sve isprobala, dok nisam na kraju i ovaj anti kilogram. verujem ja da tu ima i placebo efekta, ali isto tako verujem u alternativnu medicinu, tj. lekovito bilje. npr. list breze je jedan od najboljih diuretika i odlican je za ciscenje krvi i detoksikaciju organizma , ili persun koji podstice izlucivanje stetnih materija iz organizma, da ne nabrajam ostale- ako ste koristili- znate koje su biljke unutra.
ja i vezbam i jedem "normalnije", ali anti kilogram mi je dao motivaciju za svim tim. vec sam u prvoj nedelji osetila promene u mom organizmu..od izbacivanja tecnosti do (bukvalno) boljeg sna.
kapiram da sve zavisi od osobe, koliko se pridrzava uputstva, koliko je usporen metabolizam, itd itd..
kod mene je uspesno delovalo, tako da ga opet cvrsto preporucujem svima!

32ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Čet Dec 22, 2011 8:59 pm

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Meni je, opet, veoma zanimljiva cinjenica da su svi od reda koji hvale bilo koje pomocno lekovito sredstvo za mrsavljenje svoj "posao" vec obavili, srecni i prezadovoljni, nije im ostao ni gram da izgube, ni visak koze, ni potreba za jacanjem tonusa misica... Ni u jednoj drugoj temi se ne pojavljuju, nista ne pominju drugo do detalja (osim generalnih naznaka o zdravijoj/umerenijoj ishrani i vezbanju), ali su tu neke napomene koje se mogu naci i u propagandnim materijalima za doticno PLS...

Da bi se bilo koji metod smanjenja telesne mase mogao smatrati uspesnim, postignuta telesna masa se mora odrzavati (uz fluktuacije +/- 2 kg max) barem 2 godine. Na zalost, pomocna lekovita sredstva ne moraju prolaziti detaljne klinicke studije i provere kao lekovi, pa jedino sto se ispitivanjem garantuje je da je doticni preparat bezbedan za upotrebu, iliti srpski receno, da se korisnik nece izvrnuti posle prve doze. Da li preparat radi ono sto obecava, kako i koliko dugo to radi, da li dugotrajna primena ima stetnih posledica - ostaje na nama da proverimo. Kada pogledate uputstvo koje dolazi uz lek, vidite jasno kontraindikacije, nezeljena dejstva, itd. Kod pomocnih lekovitih sredstava, tu su samo doziranje i lista razloga da vec sutra kupite jos jedno pakovanje, cisto da vam ne zafali.

33ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Pon Maj 14, 2012 2:48 pm

dina100

dina100
Aktivni član
Aktivni član
meni je sve to jako rizicno. ti preparati jesu mac sa dve ostic. uvek postoji mogucnost od jo jo efekta.

34ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Čet Maj 24, 2012 12:42 pm

dina100

dina100
Aktivni član
Aktivni član
i meni su rizicni ti preparati za mrsavljenje, nekako sam skepticna prema tome. narocito prema tim proizvodima koji se puno reklamiraju.
moja koleginica s faxa je sve zivo probala, mislim da i sad pije neki Diet Plus. Citala sam sastav, svidja mi se. ali bez redukovane isjrane nema nista.

35ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Anti kilogram golden slim line Sub Sep 22, 2012 10:26 am

nmalisa

nmalisa
Aktivni član
Aktivni član
Pio sam anti kilogram u kombinaciji caj i kapsule , sa redukovanom ishranom po preporuci njihovog nutricioniste (izbacio obroke posle 7 sati uvece , eventualno ako nisam stigao u toku dana da jedem onda smanjeno veceram)
Za 4 meseca koriscnjea sam skinuo oko 25kg, to se sve desavalo u periodu od januara do maja . U narednom periodu sam imao razlicitu kilazu i stalno je varirala zbog neredovne i nekvalitetne ishrane i poslovnih aktivnosti ( varijacije su bile 2-3 kile gore dole mesecno )
Od pocetka Septembra sam krenuo sa novom terapijom a njihovom novom linijom antikilogram golden slim line , koristim samo kapsule (a planiram u sledecem mesecu i caj da dodam) za 20 dana sam skinuo na 100 kg.

Plan mi je da vratim kilazu na 85kg pa cu vam pisati dokle sam dosao .

Inace nepraktikujem fizicku aktivnost zbog povrede ledja (diskushernija na 4 prsljena u lumbalnom delu) . Najvise setnje. Razlog prekomerne tezine jest povreda i naglo mirovanje u periodu od 9 meseci ...

Probao sam razne dijete prosle godine ali sam uvek imao vracanje kilaze cim prestanem sa dijetom u kratkom roku .
Inace jedem kuvano , ne preterano masno , standardna srpska kuvana jela .

http://partizantkd.com

36ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Sub Sep 22, 2012 9:35 pm

Prznica

Prznica
Aktivni član
Aktivni član
Sasa Popovic slao trzisnu inspekciju u ANTI KILOGRAM jer su fanovi na you tobe otvorili forum ANTI KILOGRAM NAJBOLJI STE !

Petrovic :Sasa je odlican saradnik ,mislim da se malo zaneo..

37ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Pon Sep 24, 2012 12:38 am

Prznica

Prznica
Aktivni član
Aktivni član
Do skoro sam imao problem sa viskom kilograma. To je bio problem koji me je mucio u toku celog puberteta. Poceo sam da koristim Antikilogram pre 4 meseca. Prvih desetak dana, iskreno nisam primecivao promene u kilazi, sto je u jednu ruku i logicno. Medjutim u tom periodu sam primetio da mnogo vise idem u wc, da mi se organizam jednostavno prazni… Ali bukvalno sam vise puta na dan imao stolicu, sto nije samo izbacivanje vode iz organizma i sto je super. Uz ovo sam naravno promenio i rezim ishrane, jedem iskljucivo kuvana jela, unosim dosta voca i povrca u organizam, ponekad pocastim sebe nekom grickalicom, ali retko… Pijem mnogo vode i limunade. Posle tog pocetnog perioda poceli su i rezultati! Polako sam poceo da gubim kilograme, a i smanjio sam obim u struku! Za ova cetri meseca sam skinuo negde oko dvadesetak kilograma, tacnije 19, a obim struka mi se smanjio za 13cm. Nadam se da ce vam ovaj moj savet koristiti prilikom odabira dijete!

38ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Pon Sep 24, 2012 2:34 pm

dina100

dina100
Aktivni član
Aktivni član
Prznica ::Sasa Popovic slao trzisnu inspekciju u ANTI KILOGRAM jer su fanovi na you tobe otvorili forum ANTI KILOGRAM NAJBOLJI STE !

Petrovic :Sasa je odlican saradnik ,mislim da se malo zaneo..

mislim da je ta informacija od vrlo bitnog znacaja. izvini,ali potpuna budalastina. i sta kad mu je poslao inspekciju? jel sve u redu? kakve to veze ima sa temom?

39ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Pon Sep 24, 2012 2:51 pm

Prznica

Prznica
Aktivni član
Aktivni član
hehehe nema veze samo je covek pokazoa karakter .... ljudi ja sam pio anti kilogram , koji se bas kod njega reklamirao u to vreme , koliko vidim sada su se razisli ...
Izvinjavam se na smetnji i necu vas daviti sa moji misljenjem ... odoh da citam recepte ...

40ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Pon Sep 24, 2012 3:48 pm

dina100

dina100
Aktivni član
Aktivni član
covek tj produkcija zivi od reklama, ne razumem u cemu je problem. juce antikilogram, danas diet plus, sutra ce nesto novo da smisle. to tako ide.

razisli se, pa? to se nas ne tice, nama trebaju rezultati.

41ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Pon Sep 24, 2012 4:06 pm

Prznica

Prznica
Aktivni član
Aktivni član
Pa ja sam ti dao rezlutate , a ti me zoves promoterom .... .
Ja sal lepo rekao moje misljenje o anti kilogramu i sta sam sa njim postigao ...
A u poruci Anti kilogram golden slim line sam rekao da cu uzeti preventive radida pijucakm jos za vreme zime ..

A ti si pocela da na sav glas doziva moderatora kako sam promoter ....
Ok da neduzim ... Nisam promoter .
Anti kilogrma cu da hvalim jer je kod mene imao efekat .
Sasa Popovic i njegov grand nisu ovde tema .

42ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Uto Sep 25, 2012 9:39 am

nmalisa

nmalisa
Aktivni član
Aktivni član
Za sve ko bude zeleo neki dokaz kako sam izgledoa sa 130kg i kako sada sa 105 moze da mi se obrati na pp .
Da nebude kako promovisem i reklamiram .
Jednostavno je kod mene je delovao , radio sam iskjucivo sta mi je savetovano.
Ko bude hteo da proba slobodno neka se javi za dalje impresije.
pozdrav svima

http://partizantkd.com

43ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Uto Sep 25, 2012 11:10 am

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
najbolje otvori dnevnik i sve svoje utiske predloge u ishrani vezbe pa cak i slike mozes dqa podelis sa svima....

44ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Uto Sep 25, 2012 12:29 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Da zavrsimo temu sa Antikilogramom. Nekome pomogne, nekom ne, ali se jos ne znaju posledice i yo yo efekat.
Puno je trziste raznih preparata za mrsavljenje.Jos uvek nije pronadjen ni jedan koji bi resio trajni problem viska kilograma. Najsigurnije je posvetiti se izboru namirnica, individualno prilagodjene i zdravom nacinu zivota.Na forumu forsiramo takav nacin mrsavljenje, pa da se tome i dalje posvetimo i zakljucimo ovu temu. Uoznali smo se sa iskustvima, sto je dobro i da sad idemo dalje kroz teme koje nam ne ugrozavaju zdravlje i koje su bez rizika da nam se kilogrami vrate.
Lana je napisala koristan post koji ne treba zanemariti. Sanja predlaze da otvori dnevnik onaj koji zeli zdravo mrsaviti, druziti se sa nama, dobiti i dati podrsku i tako imamo dovoljan razlog da idemo dalje kroz teme kojima se bavi nas forum.

Idemo dalje. bay

45ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Sre Sep 26, 2012 3:27 pm

dina100

dina100
Aktivni član
Aktivni član
malopre sam procitala da nmalisa hoce tek da isproba novi AK, da jos nema iskustva, a sad citam kako vec pije te Gold slim kapsule. ne zavaravaj nas, nadji nekog drugog

kako me ljute ovi ljudi sto dolaze ovde da promovisu svoje tablete... turpija

bolje nam pisi o pravilnoj ishrani, na koji nacin se ti hranis...

46ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Pet Sep 28, 2012 1:50 pm

nmalisa

nmalisa
Aktivni član
Aktivni član
Kao prvo pio sam staro pakovanje .
A interesuje me novo koje su skoro izbacili , kao sto sam rekao imam jos da skinem.

A o pravilnoj ishrani nemogu da ti pisem , jedem sta nahvatam kad sam na poslu (od pekare do brze hrane ) , kuci sta zena spremi (evo danas ce da sprema restlovanu dzigericu u vinu govedju ).
Jedina razlika od ranije jeste sto sam smanjio hranu uvece plus sto povremeno prosetam i sad uspevam da setam u kontinutetu od pola sata uvece .
Svako ko ima malo med. obrazovanja znace sta znaci dishushernija na 4 prljena vezano u lumbalnom delu kicme.

Kao sto rekoh meni je pomoglo i nemogu da ga kudim , kod drugih neznam i necu da raspravljam.

pozdrav svima

http://partizantkd.com

47ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Pet Sep 28, 2012 2:00 pm

dina100

dina100
Aktivni član
Aktivni član
cekaj jel ti pijes taj gold slim ili ne?

malo zdravije ishrane i da vidis kako ce kilogrmi da se tope

48ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Pet Sep 28, 2012 2:09 pm

nmalisa

nmalisa
Aktivni član
Aktivni član
Pa poceo sam otprilike 5 septembra, kada su pustili prvu turu u apoteke.
Ali ga trenutno pijem neredovno .Pijem samo kapsule .

A pocetkom godine sam bio pio kombinaciju caj i kapsule pa sam za 4 meseca skinuo 25kg . Pa sam pauzirao preko leta . Pravo da kazem bio sma zadooljan ucinjenim .

Sad sam resio da se dovedem u red kako bih mogao ponovo da krenem sa vezbanjem .
Imas na mom profilu sta sam vezbao i cime sam se ranije bavio . to mi toliko nedostaje .

http://partizantkd.com

49ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Pet Sep 28, 2012 2:24 pm

dina100

dina100
Aktivni član
Aktivni član
pre neki dan si napisao da nemas iskustva sa novim preparatom i da zelis da se informises...koga ti lazes?

25 kg za 4 meseca? smesna pa to je nezdravo potpuno...i kao kilogrami ti se nisu vratili? koliko jos zelis da skines?

50ANTIKILOGRAM CAJ  - Page 2 Empty Re: ANTIKILOGRAM CAJ Pet Sep 28, 2012 4:10 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
*Dina100, zasto ovako ostar ton i reci koje mogu biti uvredljive? Znam da imas dobre namere. U pravu si, veliki gubitak kilograma za kratko vreme moze biti nezdravo, ali ako su kilogrmi veliki, u pocetku se gube u vecem broju. Bitno je biti pod medicinskom kontrolom i unositi u organizam odredjene korisne namirnice.
Ovde smo da damo podrsku i onimclanovima koji koriste neki preparat.
Nista ne brini, lako cemo mi stopirati, ako neko pokusa svoje uclanjenje svesti na reklamu, u ovom slucaju antikilograma.
Za sad, pozelimo nmalisi uspesnu borbu sa kilogramima. Nadam se da to nece zloupotrebiti, pa da ga moramo banovati.

*nmalisa, imas li nameru otvoriti svoj Dnevnik na forumu? Ukazao si nam na efikasnost antikilograma u tvom slucaju i ne vidim vise razlog da se ovde razmenjuju komentari o tome. To radimo u Dnevnicima uz jelovnike koji nisu obavezni, ali u svakom slucaju, delimo iskustva o nacinu ishrane i fizickih aktivnosti.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu