Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Empty ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Ned Nov 21, 2010 10:25 pm

VOCKA


Novi član
Novi član
Ja sam imala 80kg, 1995.god. Potražila sam neke tablete u apoteci za mršavljenje, preporučili su mi obedial, koštale su 4 maraka pakovanje. Kupila sam dva pakovanja, jedno za mene, a drugo za muža, 15 min pre jela smo pili to, a 10 min posle jela
smo išli u WC na pražnjenje. Sve što smo jeli smo izbacili preko stolice, tako da smo za 15 dana skinuli 15 kg(svako od nas). Posle rata ponovo sam se ugojila, tražila sam OBEDILA, rekli su mi da su povučene sa tržišta jer nisu bile zdrave za srce. Pa sma koristila SLIMTREX na bazi divljeg limuna, minđušu od magneta, OLIMPYC, ZELENI ČAJ, Božen tablete, ZELENU KAFU(koja nikako nije zdrava za srce, imala sam zdravstvenih problema stoga sam morala odmah da prekinem s tim), i Herbafast sam koristila-NIŠTA NIJE POMOGLO. Zadnje sam koristila POWER FAST koji je takođe skup, dve kutije, tako da sam rekla sebi da neću više ništa od tih LEKOVA da koristim. Niti sma mokrila niti sam išla u WC. Morala sma da pijem sirup POTULAK da bih išla u WC. A za mokrenje sam morala da koristim LASIX. Nemojte da bacate pare ni na šta od ovoga, za sve preparate lažu samo da bi upropastili zdravlje. Jedino su OBEDIAL tablete pomagale, šteta što ih nema više. Ovo vam najiskrenije kažem, zato što sam SVE, SVE probala.

2ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Empty Re: ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Uto Dec 28, 2010 7:11 am

Vagabundo90

Vagabundo90
Aktivni član
Aktivni član
Zanimljivo Smile

3ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Empty Re: ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Čet Feb 17, 2011 3:18 pm

purpleR

purpleR
Aktivni član
Aktivni član
Pre svega se treba informisati i procitati recenzije ljudi koji imaju iskustva sa proizvodom ili poznaju detaljnije sastojke recepture preparata.Marketing je cudo, a najcesce korisnici ispastaju. Bez muke nema rezultata!

4ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Empty Re: ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Pon Maj 16, 2011 6:17 pm

Lanica


Aktivni član
Aktivni član
Slazem se da ima kojekakvih pilulica, cajeva i slicnih mamipara koje ne rade posao (u stvari, rade - stvaraju profit proizvodjacu). Naravno, ima i onih koji zaista rade posao - recimo kao pomenuti Obedial.

Da napravim malu digresiju - postoje dve kategorije, kojima se meri uspesnost bilo cega (od masina do sokica), a to su: efikasnost i efektivnost. Efikasnost znaci da doticni proizvod radi ono sto obecava i koliko obecava. Efektivnost, sa druge strane, znaci da to radi na pravi nacin.

Da se vratimo na pilulice - naravno da preparat koji do bola ubrza probavni sistem ima za rezultat ekstreman gubitak telesne mase. San snova svakog coveka koji zeli da smrsa, ali ne i da se odrekne omiljene hrane i da kucne papuce i kauc zameni patikama i biciklom (ili drugom spravom po izboru). Medjutim, kada hrana tako "protrci" kroz organizam, kroz njega ne "protrcavaju" samo prekomerne kalorije, vec i vitamini, minerali... A da ne pricamo o vodi i konstantnoj dehidrataciji u tom slucaju.

I da, na ovaj nacin jeste moguce izgubiti 15 kg za 15 dana. A da li je zdravo? Optimalan gubitak iznosi 0,5 - 1 kg nedeljno, pa je ovo nekih 7 - 15 puta brze! OK, dobar deo tog gubitka su naslage unutar creva, voda, ali je opet nevidjen sok za organizam.

Moja negativna preporuka za bilo sta sto remeti prirodno funkcionisanje organizma!

5ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Empty Re: ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Čet Avg 11, 2011 3:02 pm

mmimmica


Novi član
Novi član
Ja nisam smršala 15 kilograma za 15 dana jer sam pila jednu pilulu ujutro jedino sam imala problem sa pritiskom. Ionako imam niži pritisak pa sam imala problem kod naglog ustajanja iz kreveta. Nisam išla svaki čas u WC jer nisam puno ni jela, jednostavno ti se ne jede kad ih piješ. Jedeš sve samo mnogo manje i zaista nisam imala probleme. Nije ni Obedijal čaroban da smršaš tako brzo. Ja sam izgubila oko 6 kg za mesec dana. Pila sam ga tri meseca i bilo mi je super. Zaista mi je žao što ga više nema.

6ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Empty Re: ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Sre Feb 01, 2012 1:45 am

Viki73


Novi član
Novi član
Delim misljenje sa VOCKOM! Potpuno je u pravu za OBEDIJAL i stvarno je steta sto ga vise nema! Ima istine da na razlicite osobe razlicito deluje ili uopsta ne deluje ali ja sam prezadovoljna bila i sta vise nije bili jo-jo efekta jer sam odrzala kilazu preko 2 godine.
Obedijal sam koristila davnih dana i posto sam ponovo u situaciji da moram "skinuti" kilazu,setila sam se OBEDIJALA i pozelela da ga nadjem ali se razocarah u startu kada sam procitala da ga vise ne proizvode jer "...stetan za srce..." a internisti ga preporucivali za gojazne SRCANE pacijente!Steta.Nadam se da cu pronaci njemu nesto slicno. sunn10

7ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Empty Re: ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Sre Feb 01, 2012 3:16 pm

cailin

cailin
Aktivni član
Aktivni član
Naravno da postoje izuzetno efikasna pomoćna lekovita sredstva za mršavljenje. I naravno da na tržištu budu obično kratak vremenski period, iz prostog razloga što celoj fit i farmako-industriji jednostavno NIJE u interesu da se lako mršavi. Kada bi svi bili mršavi, ko bi kupovao te preparate?
Ono što danas može da se nađe u slobodnoj prodaji ima efekta, ali taj efekat je tako mali i nedovoljan da taj preparat bude rešenje vašeg problema. Da li l-carnitin pomaže? Naravno, ako sredite ishranu. Da li chitosan pomaže? Da, ali ni blizu toliko koliko se reklamira, i to pod uslovom da sredite ishranu. Da li zeleni čaj pomaže? Naravno, ali u velikim količinama tokom dužeg perioda i, pogađate već, uz sređenu ishranu.
Zato, ako zaista postoji "čudotvorna pilula" za mršavljenje, ona svakako nije lako dostupna. A ako je nekada bila dosupna, u međuvremenu je satanizovana i proglašena opasnom po zdravlje i više je ne možete legalno nabaviti.
Sve je to veliki biznis.

8ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Empty Re: ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Čet Feb 02, 2012 4:14 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
...i na kraju, sve je u zdravoj, niskokaloricnoj i kolicinski smanjenoj ishrani. Wink

9ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Empty Re: ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Čet Feb 02, 2012 5:28 pm

cailin

cailin
Aktivni član
Aktivni član
Tajci ::...i na kraju, sve je u zdravoj, niskokaloricnoj i kolicinski smanjenoj ishrani. Wink

Upravo tako. Ljudi koji kubure sa viškom se često i naljute na mene kada im kažem da ne postoji "prečica". Kao što se nismo ugojili za mesec dana, tako je nemoguće da smršamo za mesec dana. To je proces koji nas čeliči. Wink

10ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Empty Re: ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Sre Mar 07, 2012 9:01 pm

palebile


Novi član
Novi član
Javljam se iz Makedonije. I ja imam vrlo dobrih rezultata sa Obelial tablete, ali ih vise nema. Danas sam saznala da u apoteci prodaju Obesimed. Dali neko od vas ima saznanja o ovim tabletima? Dali su slicne kako Obedial?

11ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Empty Re: ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Čet Mar 08, 2012 11:09 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
To najbolje zna farmaceut, a mi ne podrzavamo rado bilo kakve tablete, mada neke na prirodnoj bazi mozda i mogu pokrenuti metabolizam. Ipak su najsigurniji-zdrava ishrana, dosta fizickih aktivnosti i tecnosti. bay

12ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Empty Re: ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE Uto Maj 15, 2012 10:02 am

perhan99


Novi član
Novi član
fizicka aktivnost je jako bitna

http://prosirene-vene-lecenje.blogspot.com/

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Herbafast tablete

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu