Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Pozdrav Empty Pozdrav Uto Apr 06, 2010 11:56 pm

Lola28

Lola28
Aktivni član
Aktivni član
Jako mi je drago sto sam naisla na ovaj forum. Guglala sam trazeci podatke o Protekal dijeti i obreh se ovde. Imam nekih 10ak kg viska i nikako da ih se resim. Inace, imam hipotireozu pa se i bojim da eksperimentisem sa svakakvim dijetama, a nisam disciplinovana u toj meri da bih izdrzala nekoliko mesci nutristionistickog rezima ishrane.
Da li ima nekog ovde sa slicnim problemom?
Takodje, svaki savet je dobrodosao.

2Pozdrav Empty Re: Pozdrav Sre Apr 07, 2010 8:45 am

Mirna

Mirna
I bi profi
I bi profi
Draga Lola dobrodošla, i sretno sa gubljenjem kilograma.Ja imam problem sa štitnom, čak se od nje i gojim.Nabila sam kile pošteno.Sad sam na UN dijeti, skinula sam 8 kilograma,doktorica mi je preporučila da moram da smršam, sada ne znam šta bih tebi najviše odgovaralo da počneš.U svakom slučaju sretno pa se pišemo ponovo! bay

http://[url=http://www.ticker.7910.org/eng][img]http://www.ticke

3Pozdrav Empty Re: Pozdrav Sre Apr 07, 2010 9:40 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Lola, dobrodosla giverose .
Bilo kakav zdravstveni problem nas usmerava na ocuvanje imuniteta,sto se tice ishrane. Znaci da moras imati raznovrsne namirnice.
Mozda ne bi bilo lose da uradis test intolerancije na hranu. Pogledaj ovde
Izbor dijete zavisi i od tvojih dnevnih obaveza koje ti najbolje znas i kako se mozes prilagoditi. Jedno je sigurno, trebas u jelovnicima imati sto vise povrca i voca, laganog mesa (riba , piletina, curetina...), pet obroka, dosta tecnosti i ako si u prilici obavezno fizickih aktivnosti.
Na forumu ima dosta dobrih saveta i sigurna sam da mozes naci nesto prikladno za tebe.
hello

4Pozdrav Empty Re: Pozdrav Uto Jun 29, 2010 12:09 am

Lola28

Lola28
Aktivni član
Aktivni član
Samo da se javim da sam izgubila 6kg. Krenula sam na fitness, u pocetku sam dorucak zamenila muslijem, kasnije ovsenim pahuljicama. Sad sam na tzv. keto dijeti i za 5 dana imam 5cm manje u obimu.

Malopre sam primetila da su mi se pojavile dve male strije na unutrasnjoj strani nadlaktice i bas mi je zao, ali ne znam kako to da sprecim... Verovatno nikako...

Javljacu rezultate.

5Pozdrav Empty Re: Pozdrav Čet Jul 15, 2010 7:59 am

belaitalia


Aktivni član
Aktivni član
dobro jutro svima koji su budni i sktivni,kao ja jutros.Upravo sam se vratila sa mojim psom iz šetnje.Jutro je prelepo u šumi dok još nije vruće[b] sunn10

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu