Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Kalorijska tablica povrca - Page 2 Empty Re: Kalorijska tablica povrca Čet Nov 11, 2010 3:10 pm

jelenica


Aktivni član
Aktivni član
Nije mi po malo jasno...izvinjavam se ako smaram..naime,karfiol 104 kcal samo cvet a karfiol listovi i cet 54 kcal? Kako racunam onaj koji kupim na pijaci?

27Kalorijska tablica povrca - Page 2 Empty Re: Kalorijska tablica povrca Pet Nov 12, 2010 9:08 am

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
ako koristis samo cvet to i racunas

ne znam da li se koristi zeleni deo, ja bacam, samo cvetove spremam

28Kalorijska tablica povrca - Page 2 Empty Re: Kalorijska tablica povrca Sre Nov 24, 2010 6:03 pm

nesa

nesa
Aktivni član
Aktivni član
jelenica ::karfiol 104 kcal samo cvet a karfiol listovi i cet 54 kcal?

Karfiol(cvjetača) ima 25 kcal a sa listovima 13 kcal.

29Kalorijska tablica povrca - Page 2 Empty Re: Kalorijska tablica povrca Uto Jun 21, 2011 6:46 pm

Sonja2410

Sonja2410
I bi profi
I bi profi
E sad ne kapiram koliko kalorija ima crni luk... Ovo kopiram iz posta gde se navodi primer kako se broje kalorije
primer:
Boranija:
5g ulja=45 kcal
100g crnog luka=24 kcal
450g zute boranije=126 kcal
250g sargarepe=100 kcal
50g paskanata= 24.5 kcal

a u tabeli stoji znatno vise
Very Happy

30Kalorijska tablica povrca - Page 2 Empty Re: Kalorijska tablica povrca Uto Jun 21, 2011 6:54 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
za sva piatanja imamo temu na brojanju

isto pise i u tabeli 24kcal/100g. mozda si gledala tabelu tj. kolonu vrednosti u kJ pa su one znatno vece

31Kalorijska tablica povrca - Page 2 Empty Re: Kalorijska tablica povrca Uto Jun 21, 2011 7:38 pm

Sonja2410

Sonja2410
I bi profi
I bi profi
Embarassed
jaooo jeste, uvecala sam tabelu pa sam promasila kolonu....
nova sam pa sam promasila i mesto za pitanje...izvinjavam se Embarassed

32Kalorijska tablica povrca - Page 2 Empty Re: Kalorijska tablica povrca Ned Dec 11, 2011 2:21 pm

veshtica

veshtica
Aktivni član
Aktivni član
koliko kalorija ima ajvar od paprika samo?

33Kalorijska tablica povrca - Page 2 Empty Re: Kalorijska tablica povrca Uto Feb 14, 2012 4:40 am

Sabina88

Sabina88
Aktivni član
Aktivni član
100 gr ajvara:80 kalorija
bar toliko ima ovaj sto ja koristim Wink

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu